Lögel Makine Otomotiv San. Tic. A.Ş. olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında istisnaya giren (kanunlarda öngörülmesi veya sözleşmenin ifası için gerekli olması) haller haricinde, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması kapsamında,

  • İş ortaklığı/ sözleşme görüşmeleri ve sözleşmelerinin imzalanması amacıyla,
  • Vergi dairesi, vergi numarası, adres bilgileri, banka hesap ve iban bilgileri, iş yeri telefon fax, mail ve internet adresi bilgileri, müşterinin kendisinin, yetkilinin veya çalışanlarının ad soyad telefon bilgileri. Yetkili kişilerin yetkili olduklarına dair resmi evrak (imza beyanı veya imza sirküleri), iş yerinin faaliyetlerine ilişkin belgeler (ticaret sicil kayıt evrakları, faaliyet belgesi, ticaret sicil gazeteleri, vergi levhası) gibi bilgileri talep edebiliyoruz.

ilgili kişisel verilerimin işlenmesini, ilgili süreç kapsamında işlenme amacı ile sınırlı olmak üzere kullanılmasını ve paylaşılmasını, gereken süre zarfında saklanmasını ve bu hususta tarafıma gerekli aydınlatmanın yapıldığını, işbu metni, Lögel Makine Otomotiv San. Tic. A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikalarını ve Aydınlatma Beyanını okuduğumu ve anladığımı, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.

(Lütfen aşağıdaki boşluğa el yazınızla “KABUL EDİYORUM” yazarak Ad-Soyad İmza ve Tarih kısımlarını doldurunuz.)

………….………………………….……………

Adı-Soyadı:                                                                          Tarih:

 

İmza: